HOME

SAMO ŻYCIE
Tacy jesteśmy
INFORMACJE
Bezdzietni przepytani
WASZYM I ICH ZDANIEM
Subiektywny przegląd mediów
NAUKA
Aktywnie i zdrowo
PODRÓŻE
Co tam, panie, w kulturze?
NA DUŻYM EKRANIE
O nas
MĄDRE MYŚLI
Kontakt z redakcją

   

PORADNIK KOBIETY Z ISKRĄ
 
• Bądź pewna siebie

Inteligencja, rozsądek to podstawa. I wiara we własne możliwości. Nie koncentruj się więc tylko na gotowaniu i prasowaniu mężowskich koszul. Miej swoją pasję i pracę, którą lubisz. Poszerzaj swoją wiedzę, bądź na bieżąco. Miej odwagę mieć własne zdanie, nawet jeśli nie jest popularne. Szacunek nie pojawia się z nikąd, trzeba na niego zasłużyć. I to nie tylko mężczyzn, ale i koleżanek. 


• Bądź uwodzicielska

Pokochaj siebie i swoje ciało, bo tylko kobieta, która dobrze czuje się w swojej skórze, może być szczęśliwa, a tylko szczęśliwa emanować będzie niewytłumaczalnym urokiem zwanym przez mężczyzna seksapilem. Jeśli do tego dodamy miłość do życia, bliźnich, pewność siebie udekorowaną uśmiechem, inteligencję i radość z małych rzeczy stworzymy kobietę wyjątkową.


• Bądź zrelaksowana 

Tylko wypoczęta kobieta wygląda pięknie, rób więc wszystko, by zafundować sobie jak najwięcej relaksu: kąpiel w pianie, intensywnie nawilżająca maseczka o przyjemnym zapachu, dobre perfumy użyte bez okazji, chwile spędzone z ulubioną muzyką, masaż ciała gorącymi kamieniami bądź ziołowymi stemplami, masaż stóp aromatycznymi olejkami i wiele innych rzeczy sprawi, że poczujesz się jak w siódmym niebie.


• Bądź jak magnes 

Jeśli myślisz, że dla mężczyzn najważniejsze są w kobiecie idealne proporcje, jesteś w błędzie. Badania dowodzą bowiem, że kobiety, które najmocniej przyciągają płeć przeciwną, nie są klasycznymi pięknościami, lecz… mają temperament, iskrę w oku, wewnętrzną energię i życiową pasję. A nawet więcej: „niepiękność” jest w modzie. Zadbaj więc o swoją osobowość, nie miej oporów przed okazywaniem uczuć, uwierz w magię ekspresji, a będziesz jak magnes.\
Motto na najbliższe dni 

"Nie praca jest hańbą, ale próżnowanie
."
 

Hezjod


SONDA

Kiedy mówisz dzietnym, że nie masz
z partnerem/ką dzieci, bo nie chcecie
ich mieć, ci albo mówią wam wprost,
albo tak reagują, że możesz być
pewna/y, że myślą o was
co następuje: 


  egoiści
  pasożyty
  ... a na emerytury nie ma, kurcze, komu pracować
  ... i dziwić się, że nasze polskie społeczeństwo tak się starzeje
  liczą się imprezki i wygodne życie?
  jeszcze zmienicie zdanie
  bez dzieci nie ma rodziny
  nie wiecie, co tracicie
  o, nie lubimy mieć zbyt dużo obowiązków, czyż tak?
  kariera ważniejsza jak mniemam?